نتایج جستجو برای عبارت :

امروز هزاران خبر است ( دو نسخه)

من برای یکبار دیدن تو هزاران بارگریسته ام،هزاران بار غصه خوردم،هزاران بار ارزو کردمت و هزاران مرتبه ختم گرفته ام وهزاران بار به سجده رفته ام و تا نفس داشتم صدایت زدم و بارهالباس سفید پوش شدم وهفت بار دورت گشته ام وباز ازخواب پریده ام،من بارهاهنگام نمازتوراحس کردم وحس کردم درمقابلم نشسته ای وبارهاخیال کردم انجاکنارت هستم،اماباور کن دلم هوایی شده وبسویت پروازکرده اگرصدایم رامیشنوی تادیرنشده به تمام این خوابهاورویاهاودعاهاوارزوهاوخیال
برآورد می‌شود باب راس هزار نقاشی در برنامه تلویزیونی «لذت نقاشی» (The Joy of Painting) کشیده است. اما این همه نقاشی چه سرنوشتی داشتند و کجا رفتند؟ 
نشریه نیویورک تایمز به دنبال یافتن جواب این سوال رفته است و متوجه شدند هزاران نقاشی باب در شرکت Bob Ross واقع در هرندن ویرجینیا نگهداری می‌شوند.
جوان کوالاسکی، مدیرعامل شرکت Bob Ross می‌گوید قصد فروش این تابلو‌های نقاشی را ندارند و فقط مجموعه‌ای از آثار این هنرمند را برای معرفی به موزه اسمیتسونین دادند تا د
از فتوشاپ نسخه 7 تا نسخه 2020 برای تایپ فارسی باید یک سری اقدامات خاص برای تایپ فارسی انجام دهیدنسخه 7 فتوشاپ : برای تایپ فارسی در نسخه فتوشاپ 7 باید فارسی نویس نصب کنید.نسخه CS فتوشاپ تا نسخه CS5 فتوشاپ : از نسخه CS تا نسخه CS5 باید نسخه ME ( نسخه خاورمیانه ) فتوشاپ رو نصب کنیدنسخه CS6 تا نسخه 2020 فتوشاپ : نسخه CS6 تا نسخه 2020 با یک سری مراحل می تونید در فتوشاپ فارسی تایپ کنید.در مقالهنوشتن فارسی (تایپ فارسی ) در فتوشاپ کامل توضیح دادم. 
از فتوشاپ نسخه 7 تا نسخه 2020 برای تایپ فارسی باید یک سری اقدامات خاص برای تایپ فارسی انجام دهیدنسخه 7 فتوشاپ : برای تایپ فارسی در نسخه فتوشاپ 7 باید فارسی نویس نصب کنید.نسخه CS فتوشاپ تا نسخه CS5 فتوشاپ : از نسخه CS تا نسخه CS5 باید نسخه ME ( نسخه خاورمیانه ) فتوشاپ رو نصب کنیدنسخه CS6 تا نسخه 2020 فتوشاپ : نسخه CS6 تا نسخه 2020 با یک سری مراحل می تونید در فتوشاپ فارسی تایپ کنید.در مقالهنوشتن فارسی (تایپ فارسی ) در فتوشاپ کامل توضیح دادم. 
با عرض سلام
امروز براتون جدیدترین نسخه بازی ماین کرافت رو هم برای کامپیوتر و هم برای اندروید رو در اختیارتون قرار میدم...
نسخه کامپیوتر:
دانلود نسخه 1.13.1
برای اجرای این برنامه برای کامپیوتر باید جاوا را هم داشته باشید:
نسخه 8 جاوا
نسخه اندروید:(هیچ پیش نیازی ندارد!)
نسخه 1.10.0.7
#کهنه_سربازعشق#اشعار ۹۹
نمی ترسم من از لبان آغشته به باروتتمثل سرباز قدیمیدوست داشتن هایم هنوز بوی جنگ می دهد!

از رخت عبوس جنگقدیمی ترم من در عاشقیتنمبوی نفت، آتش و دود می دهددستانم،هزاران ماشه زندگی را چکاندهدر چشمانم،مرگ هزاران نفر همیشه در رقص است!
جنگ کار من نبود،ژنرال ها،هزاران مین کنار قلبم کاشته اندشبها،هنوز هم رژه تانکها می تکاند، آسایش خوابم را...

و تو؟!و تو همه امید این کهنه‌ سربازی!عشق به تومرا زنده نگه می دارد،لمس تنت در خو
با عرض سلام
امروز براتون جدیدترین نسخه بازی ماین کرافت رو هم برای کامپیوتر و هم برای اندروید رو در اختیارتون قرار میدم...
نسخه کامپیوتر:
دانلود نسخه 1.13.1
برای اجرای این برنامه برای کامپیوتر باید جاوا را هم داشته باشید:
نسخه 8 جاوا
نسخه اندروید:(هیچ پیش نیازی ندارد!)
نسخه 1.10.0.7

یک درخت میلیون ها چوب کبریت را می سازداما وقتی زمانش برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیونها درخت کافی استزمانه و شرایط در هر موقعی می تواند تغییر کنددر زندگی هیچ کس را تحقیر و آزار نکنیدشاید امروز قدرتمند باشید اما یادتان باشدزمان از شما قدرتمندتر استاز یک درخت هزاران چوب کبریت تولید میشوداما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت برای سوزاندن هزاران درخت کافیست
===============
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن داشته باشند ترکت
فکر میکنم هر کسی که مینویسه یبار این سوال ازش پرسیده شده.چرا انقدر مینویسی؟خسته نشدی از بس کتاب خوندی؟یکی مثل من که از بچگی هر جا میرفتم یه دفتر سررسید همراهم بود،هی ازم پرسیدن این چیه و توش مینویسی.و هر بار کلی با ذوق براشون از ایده ها و داستانام گفتم،خیلی بهش فکر کردم.
چون نوشتن بخشی از وجود نویسنده است.روح تنوع طلب یا بهتر بگم بی نهایت طلب بعضی آدمها فقط با نوشتن آروم میشه.چون هر چقدر هم که بنویسی هزاران حرف نزده،هزاران داستان ننوشته،هزار
متن سرود یاریگران زندگی 
قطره قطره می شود خروش ، انسجام قلب های مهربانذره ذره غنچه های زندگی ، می دمد به خانه و دیارمانذکر نام کردگار آسمان ، رمز جوشش و شکفتن استرحمت و محبت خدای مهربان ، همنشین خانه ی دل من استهمکلاسی عزیز و سخت کوش من    با تو رمز عاشقی دوباره جلوه می کندهمکلاسی پر از نشاط و زندگی        در میان دست ما سپیده غنچه می کندیاریگران زندگی هست ، رمز استقامت و گذشتیاریگران زندگی ، می کشد دو خط ضربدر بر شکستیاریگران ، یاریگران ، ب
18ساله شدم 
به این سن به اینکه اینجا هستم به اینکه شدم ملینا که باید باشم خوشحالم.با تموم غصه ها غم ها شادی ها و تنهایی ها به اینجا رسیدم.یک سال نه هزاران سال بزرگ تر شدم.هزاران تجربه هزاران آموخته و این منم 
یه دختر 18ساله که قرار کودکی های گذشته رو فراموش کنه.یکم حس تلخیه.اینکه خانوم باشی 
ولی لازم از اینجا به18سالگیم بگم که کور خوندی من همون ملینا قبلی میمونم اصلا هم بزرگ تر نشدم تازه فقط ده سالم شده والااااا 
اخه من و چه به خانوم من تا آب  بای
دیروز موس موس ح رو کردم، امروز دوباره بلاکم کرد. خیلی خرم و این خریت حالم رو بد کرده. روز با گندی شروع شد اما نباید همینجور ادامه پیدا کنه.
پاشو دختر دنیا به آخرش که نرسیده که؟ گند زدی مثل هزاران بار دیگه و خب پا میشی.
درس بگیر همین.
پا شو برو حموم و بعد قهوه و کتاب و زندگی. هیچ وقت دیر نیست.

در جایی می خواندم مخاطب امروز چه ویژگی هایی دارد. کم می خواند اما کم نمی داند همه چیز برایش سطحی است اما سطحش و سیع. مینمال تنها زبان انتقال برای اوست و اگر مینیمال را نتوانی همگامش کنی چیزی از هنر نمی فهمد. در بمباران اطلاعات است و شبکه های اجتماعی خط مقدم این بمباران. اگر در زمان های قدیم با یک سال کار به کتابی می رسیدی حالا با یک رفرش به آن می رسی -چه رسیدنی-
مخاطب جدید هنر را می شناسد بازیگر و نویسنده خوب و بد را تشخیص می دهد اما هنر را نمی ف
+ امروزم خودم دارومو زدم و چقد خوبه این بیمارستان نرفتن فقط برا یه تزریق! 

+ جواب بیوپسی رو دختر خاله ام که پرسنل همون بیمارستانه؛ مامانم گفته و رفته گرفته. زنگ زدم گفت به دکتر کشیک نشون داده گفته چیزی نیست.  البته من دروغای "مثلا مصلحتی" زیادی از این دختر خاله شنیدم. :| حالا هر چی هم باشه مهم نیست. :)

+ امروز سر کلاس فارما هر دارویی رو استاد میگفت من مکانیسم عمل و ساید افکت هاش رو میگفتم.یا دسته دارو رو میگفت من اسمای چند تاشو میگفتم. استاده هم ع
  ای امت ایران در برابر خون هزاران شهید و هزاران مجروح این انقلاب و جنگ تحمیلی مسئول هستید که نگذارید افراد منحرف و ضد انقلاب به این انقلاب که از برکت خون هزاران شهید است ضربه بزنند و شما موظفید که فرزندانتان را به راه راست هدایت کنید و اگر فرزندان ، پدران ، مادران ، برادران و یا خواهرانتان با این گروهکهای آمریکائی همکاری می کنند آنها را تسلیم رژیم جمهوری اسلامی کنید وگرنه مسئولید . #شهید_والامقام #علی_حسین_درعلی ✋ #سلام_به_دوستان_شهداء ✋  
سلام خدمت همراهان همیشگی آموزیت،در این پست براتون نسخه جدید برنامه روبیکا رو آماده کردیم همتون که با روبیکا آشنایی دارید اگه هم ندارید هیچ اشکالی ندارد با نصب این برنامه و کارکردن باهاش میفهمید با چی رو به رو هستید! پیام رسان،دنیای فیلم،دنیای موزیک، و هزاران سرگرمی دیگر...
ادامه مطلب
3/ رهبر انقلاب: هدف سخنان بی پایه آمریکاییها، تضعیف روحیه عمومی است. آمریکا گرفتار هزاران میلیارد بدهی است و با گذشت چند سال از سیل و طوفان در مناطقی مانند کارولینا نتوانسته مشکلات را جبران کند اما برای تضعیف روحیه ملت ایران، یاوه سرایی میکنند/ حرکت عظیم ملت از ارتش، سپاه و بسیج تا هزاران طلبه و دانشجو برای کمک به سیل زدگان قابل وصف نیست، اما دشمن به مصلحت نمیبیند این عظمت را به زبان بیاورد.
نسخه جدید Pcalandar رسید !
نسخه با قیمت 25000 تومان رایگان در وبلاگ قرار گرفت.( به مدت 90 روز)
این نسخه ارتقا یافته شامل نسخه های:+Free-Pro-Pro
است که می تواند تقویم را به صورت فعال و بروز در پس زمینه نشان دهد.روی دسکتاب بماند. بروز شود.و...
ادامه مطلب
من همان کهنه نفیرم که به پا خاسته ام # صحبت پیر مغان را ز خدا خواسته ام
آتش خفته به خاکستر علم و ادبم # چهره را از بزک و حیله چه پیراسته ام
پله را یک شبه از یک به هزاران نشدم # همچو مغزم که اسیر بدن و پوسته ام
یار ارتشیار بودم در اوان زندگی # شرکت طراح بود و خاطرات بسته ام
قطعه سازی هم پس از آن کار من # اندک اندک طی نمودم با قدم آهسته ام
در غذا وارد شدم با صد هزاران دلخوشی # گرچه اینک از تمام مردمانش خسته ام
گرجی طناز گوید از توان و کار خود # همچو حافظ که
برگی از هزاران
ارتقاء نرخ سواد جوانان به بیش از ۹۸ درصد
نرخ سواد در هر کشور از حاصل تقسیم تعداد افراد در یک بازه سنی مشخص که توانایی خواندن و نوشتن دارند به جمعیت کل کشور به دست می‌آید.
می‌توانید این لوح را از بسته نمایشگاهی برگی از هزاران سایت نو+جوان دریافت کنید.

حالا همه این وری میرن، من اونوری میرم
بنده متاسفانه یا خوشبختانه اهل حفظ ظاهر نبودم و شما از هزاران کیلومتر دورتر متوجه میشدید من از فلانی خوشم نمیاد با از کاری بیزارم
امروز روز، حفظ ظاهرم اصن وا وی لا. میخوام تدریس کنم دیگه
ولی عمیقا از مردم بیزارتر شدم. تو مغزم هی میگم I hate people که حالا چرا هی انگلیسی میگم، واقعا تحت بررسیه.
‍ ‍ ‍.
.
گفتی غمت سر آید
گفتم که عمر سر آمد!

✍ مسعود طولابی:

سلام...
سلامی از نوع کین درد مشترک 
هرگز جدا جدا درمان نمیشود
به آن دسته از جوانانی که پس از سالیان سال تلاش، تلاش، تلاش کردن، چه شبهایی را به صبح گره زدن، چه مسافت های طولانی را با هزاران مرارت و سختی سپری کردن تا به خواسته خود یعنی کسب مدرک تحصیلی (از نوع واقعی) دست پیدا کنند. 
اما افسوس که برخی از جوانان، هم اکنون محکوم به دستی خالی اند و هر لحظه در ذهن خود با هزاران بن بست مواجه میشو
سلام دوستان امروز بازی قدیمی خاطر انگیز جی تی ای 5 را برای شما نسخه کم حجم و نسخه کاملش رو پیدا کردم برای دانلود این بازی خاطر انگیز به لینک دانلود بازی مراجعه کنید. توجه داشته باشید که نسخه کامل بازی رو فقط در وب سایت زیروگیم پیدا کردم.

لینک دانلود : دانلود gta 5 برای کامپیوتر

لینک آموزش نصب :  آموزش نصب بازی gta 5
دوستان عزیزم درود (برگشتم 3 ساله هم پاک هستم)
امروز خیلی اتفاقی اومدم توی وبلاگی که تقریبا 3 سال پیش ساختم تا مراحل ترکم رو براتون بنویسم و دیدم هزاران کامنت مثبت ، هزاران پیام انرژی مثبت دریافت کردم از کسایی که ترک کردن ، از کسایی که میخوان ترک بکنن .
حتی از مادر ها ، خواهر ها ، همسر ها پیام گرفته بودم که ایکاش پسر من ، برادر من ، همسر من مثل شما اراده ترک داشت ، عزیزانم تمام ادمها میتونن اعتیاد به این لعنتی رو کنار بزارن .

بزارید براتون تعریف
بسکتبال ان بی ای 2019 نسخه ی جدید و زیبای بازی معروف بسکتبال تو کا از استودیوی نام آشنای 2K, Inc برای اندروید می باشد که با قیمت 7.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است و ما امروز تصمیم گرفتیم اولین نسخه اش را به همراه مود حضور شما علاقه مندان به این سبک بازی ها معرفی کنیم! اگر بازی های ورزشی را دنبال می کنید قطعا نسخه های قبلی بسکتبال این استودیوی معروف را تست کرده اید؛ بازی که به گرافیک خیره کننده و صداگذاری عالی آن معروف است و دارای قسمت های جذاب زیادی
※※بسم الله الرحمن الرحیم※※
وبلاگ گنجینه شعر و ادبیات با مدیریت محمد مهدی حاتمی کار خود را از سال ۱۳۸۸ در بلاگفا شروع کرد و اینک با کادر مدیریتی قوی و نویسندگان وبلاگ به بهترین وبلاگ تبدیل گردیده و جزو وبلاگ های شعر بلاگفا قرار گرفته است اینک و امروز با ارائه  نسخه وبلاگ بیان امده ایم و می کوشیم تا از بهترین های شعر و هنر باشیم امروز در کادر مدیریت وبلاگ گنجینه نسخه اصلی ( بلاگفا) تصمیمی مبنی بر ایجاد وبلاگ در سایت بیان کرده ایم تا کاربران ا
***با ارض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان***
***امروز با آموزش هک وای فای در خدمتتون هستم***
این آموزش نیازمند سیستم عامل کالی لینوکس هست و نسخه های محبوبی مانند ابونتو و........
__که بنده نسخه    دبیان     را استفاده میکنم__
آموزش در ادامه مطلب(((فلش زردرنگ مقابل)))
به زودی.....
بعضی ادما بدون دلیل دوست داشتنی هستند .
یعنی اینکه ستاره وجودشون سرشار از محبوبیت و جذابیت است . این ادما خیلی کم اند . و خیلی به ندرت  پیدا می شند . سردار سلیمانی یکی از این افراد بود . که هیچ موقع از یادها نخواهد رفت .
همان طور که چشماش منو یاد امام می ندازه از چهره اش هم  شهامت شجاعت  مهربانی را می شه  فهمید . او پدر ایران بود که با بودنش امروز من و تو در ارامشی خیال ارمیده ایم . و امنیت را احساس می کنیم او نه تنها برای ایران بلکه برای هر ملت مظل
 انواع بسیاری از داروهای غیرتجویزی(بدون نسخه) و با نسخه وجود دارد. چهار نوع NSAIDs که اغلب برای درمان درد کمر و گردن استفاده می شود عبارتند از:

آسپرین. آسپرین علاوه بر درمان درد ، تب و التهاب ، ممکن است خطر حمله قلبی را نیز کاهش دهد. این دارو بدون نسخه و با نسخه ی پزشک در دسترس است.
ایبوپروفن. ایبوپروفن می تواند طیف وسیعی از بیماری ها از جمله درد بعد از عمل جراحی و درد ناشی از بیماری های التهابی مانند اسپوندیلیت آنکیلوزان را درمان کند. این دارو بد
بیست ساله شده امبیست سالی که پر بود از نشیب و فراز، پر بود از امید و نا امیدی، پر بود از اشک و لبخند.غم و غصه هایش گاه از صبر من بیشتر بود ، آن قدر که زبان به شکوه گشودم و یقه ی خدا را گرفتم اما آرام که می شدم از او می خواستم که آغوشش را برایم باز کند و او بی منت مرا بغل می گرفت و برایم لالایی می خواند تا خوابم ببرد.قصه ی غم ها را کوتاه می کنم ، امروز روز تولد بیست سالگی من است ، روزی که همیشه منتظرش بودم و برایش هزاران نقشه کشیده بودم، با خود عهد کرد
اجازه نمی‌دهیم خون عزیزانمان در حادثه هوایی که قلب رهبر عزیز و فرماندهان دلاورمان را به درد آورده و به خاطر آن امروز از خدا طلب مرگ کردند دستاویز این کفتارها و شغال‌هایی شود که دستشان به خون هزاران جوان و زن و کودک ما آغشته است. (متن کامل در ادامه مطلب)
ادامه مطلب
سلام من امروز می خواهم چیز هایی درباره نسخه های گیم میکر استودیو و تاریخچه اون بگم.

GameMaker 8 Pro
این نسخه یکی از بهترین و معروف ترین و شناخته شده ترین نسخه های گیم میکر هست. باید بگم که این نسخه، نسخه ی یکی مونده به آخریه. یعنی بعد از اون فقط یه نسخه دیگه ازش منتشر شد (بعد مرد). نـ ـ ـ ـ ـ ـه نمرد بلکه نسخه استودیو منتشر شد.

GameMaker Studio 1.4

این نسخه نسبت به گیم میکر 8 خیلی پرحجم تر و گرون تره. (ولی نمی دونم چرا؟!!!). فقط میدونم که Box 2D و یه چند تا اکشن جدید به
بیست ساله شده امبیست سالی که پر بود از نشیب و فراز، پر بود از امید و نا امیدی، پر بود از اشک و لبخند.غم و غصه هایش گاه از صبر من بیشتر بود ، آن قدر که زبان به شکوه گشودم و یقه ی خدا را گرفتم اما آرام که می شدم از او می خواستم که آغوشش را برایم باز کند و او بی منت مرا بغل می گرفت و برایم لالایی می خواند تا خوابم ببرد.قصه ی غم ها را کوتاه می کنم ، امروز روز تولد بیست سالگی من است ، روزی که همیشه منتظرش بودم و برایش هزاران نقشه کشیده بودم، با خود عهد کرد
همه ما به دنبال راهی هستیم تا از مطالب وبلاگمون یک نسخه پشتیبان تهیه کنیم، اما آسون و بدون هیچ گونه مشقتی، نزدیک به یک سال پیش در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۷ به همه کاربرای وبلاگم گفتم که میتونید از تمام مطالب وبلاگتون نسخه پشتیبان تهیه کنید، تا به امروز هیچ مطلبی در این رابطه نزاشتم
ادامه مطلب
ژانر فیلم : اکشن، ماجراجویی، علمی تخیلیزبان : انگلیسیزیرنویس فارسی: داردتعداد قسمت ها : 8 اپیزودکیفیت : WEB-DLمدت زمان هر قسمت : 40 دقیقهمحصول دیزنی پلاسامتیاز : 9.1 از 10
خلاصه داستان : پنج سال بعد از فروپاشی امپراتوری کهکشانی، یک شکارچی اهل سیاره ماندالور مسئولیت انجام یک ماموریت غیرقانونی را برعهده می‌گیرد. او در این ماموریت باید به سیاره متروکه آروالا -۷ سفر کند و…
نسخه زبان اصلی سانسور شده با زیرنویس فارسی
[ قسمت 01 نسخه 1080p ]
[ نسخه 720p ] [ نسخه 480p
امروز در پاکت می نویسم:
پنج شنبه بودُ تب و تابِ پختن حلوا و چیدن خرماها ...
اشک و آهی از سر حسرت بر مزارش گرفتارم کرد ...
ای کاش مادربزرگ یک ماه بیشتر مهمان زمین بود،البته که فقط ای کاش ...
ساعت حوالی 5ونیم عصر بود که کلید حکم بازگشایی درب منزل را داد؛
گوشی به دست پی آذرم رفتم، بسیار دلتنگ دلش بودم.
به هرحال نمک زندگی حال مارا هم در مواردی چند گرفته بود! بحثمان شد ...
از همان بحث های عاشقانه که پشت هر جمله اش، خرواری از دوستت دارم های محکم چمباتمه زده!
امروز در پاکت می نویسم:
پنج شنبه بودُ تب و تابِ پختن حلوا و چیدن خرماها ...
اشک و آهی از سر حسرت بر مزارش گرفتارم کرد ...
ای کاش مادربزرگ یک ماه بیشتر مهمان زمین بود،البته که فقط ای کاش ...
ساعت حوالی 5ونیم عصر بود که کلید حکم بازگشایی درب منزل را داد؛
گوشی به دست پی آذرم رفتم، بسیار دلتنگ دلش بودم.
به هرحال نمک زندگی حال مارا هم در مواردی چند گرفته بود! بحثمان شد ...
از همان بحث های عاشقانه که پشت هر جمله اش، خرواری از دوستت دارم های محکم چمباتمه زده!
در ثبت سند حسابداری ، در بعضی از کاربران حسابداری آسمان با نسخه قدیمی نرم افزار حسابداری، هنگام کلیک روی کادر انتخاب حساب، خطای عدم وجود فایل نمایش داده میشد. 
این خطا بدلیل عدم هماهنگی ساختار نسخه های قدیمی کاربرانی بود که بصورت منظم نرم افزار را بروز رسانی نکرده بودند .
این مورد در نسخه 18 فروردین سال 98 برطرف شد و شما می توانید روز 19فروردین نسخه جدید نرم افزار حسابداری را از سایت رسمی آن دانلود و نصب کنید .
یکشنبه تا 2:30، سه شنبه تا 4:15. زیبا نیست؟
به نشانه اعتراض ، امروز فقط پشم دِیقه ادبیات خوندم. زیبا تر نیست؟
مشکل اصلیم اینه که اهل بیت شمااااااالن و کسی در کار نیست که بیاد دنبالم و احتمالا این دو روزو قراره در انتظار تاکسی به لقاالله بپیوندم. شاد و پیروز باشید.
امروز دلم تنگ استبرای روزهایی که نیامده‌اندو من هر روزبه خودم وعده دادمشانامروز دلم تنگ استتنگ تر از تُنگ ماهیکه هر چه می‌رودسر جای اول استامروز بیشتر از هر زماندلم تنگ است و زمانناجوانمرادنه تیغ می‌زندبر تُنگ تنهایی منامروز دلم تنگ است ...[یوسف رجبی]
گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه خبری الجزیره، هزاران نفر در سراسر آمریکا به ترغیب دونالد ترامپ، رئیس جمهور کشورشان در اعتراض به طرح فاصله گذاری اجتماعی در این کشور برای مقابله با شیوع ویروس کووید-۱۹ به خیابان‌ها آمدند.
ادامه مطلب
آخرین نسخه نرم افزار حسابداری آسمان روی سایت رسمی این نرم افزار قرار گرفت. در این نسخه روی فرم ثبت اقساط فروش اصلاحات و بهینه سازی انجام شده است و در یک فرم براحتی می توان لیست اقساط معوقه را مشاهده نمود و سند ثبت دریافت هر قسط را فقط با یک کلیک ثبت کرد.

جهت مشاهده کامل تغییرات و دانلود نسخه جدید روی لینک زیر کلیک کنید

لینک دانلود نسخه جدید نرم افزار حسابداری آسمان - 27 فروردین ماه

دانلود فیلم تی تی نسخه قاچاق محصول 1399 اثری از آیدا پناهنده, دانلود فیلم تی تی نسخه قاچاق با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی تی تی نسخه قاچاق جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه نسخه قاچاق

ادامه مطلب
یه آتیشی درونم روشن کرده بودی که اصلا برات اهمیتی نداشت چون هدفت روشن کردنِ آتیشه نبود هدفت این بود با اون آتیش منو بذاری کنار.
وقتی دیشب اون اتفاق افتادم و خیلی خیلی اتفاقی مشت نمونه خروارِ من برای خودت افتاد دیدم که چقد الکیه و واقعا اگر هزاران هزاران عکس و فیلم از خوشیِ این مدتت ببینم بازم خودت بیای بگی از دوریِ تو ناراحت شدم دلم میگیره فهمیدم حس درونی تو . 
من میفهممت . هر کس یه جوری میتونه بره شاید این مدل رفتنِ تو رو دوس ندارم چون من رفتن
برگی از هزاران
ایران جزو ۲۰ کشور برتر جهان ازلحاظ طول خطوط ریلی است
۱۷۰ سال از احداث اولین خطوط ریلی در ایران می‌گذرد. مجموع خطوط ریلی در طول ۱۳۰ سال حکومت‌های پیش از انقلاب ۴۶۰۰ کیلومتر بود. این عدد که بدون احتساب خطوط فرعی و عملیاتی است در دوره جمهوری اسلامی به ۸۶۰۰ کیلومتر رسید و رشد نزدیک به دو برابری را نشان می‌دهد.
می‌توانید این لوح را از بسته نمایشگاهی برگی از هزاران سایت نو+جوان دریافت کنید.

Microsoft (مایکروسافت) نسخه جدید پایگاه‌داده MSSQL خود را تحت عنوان  ‌MS SQL Server ۲۰۱۲، همراه با قابلیت‌های ویژه‌ای نسبت به نسخه قبل آن ارائه کرده‌است.  برخی از این ویژگی‌ها بشرح زیر می‌باشد: ۱- پشتیبانی از Windows Server Core: این نسخه قابل نصب بر روی Windows Server Core می‌باشد. بدین معنا که شما می‌توانید این نسخه را بدون رابط … تفاوت‌های نسخه‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ پایگاه‌داده ‌MSSQL Server
منبع : وبلاگ ایران سرور
Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad, [۲۷.۰۸.۱۹ ۱۹:۱۲][Forwarded from Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad]شعر نو با عنوان ترانزیت و تقدیم به راهبانان میهن عزیزمان ایران
ترانزیتواژه ای گمنام
میدانی .راه را برای من ساختند .حتی راهی از ابریشم ،یا همان راه ابریشم .ابریشم چرا ?استحکام یا لطافت ?یا شاید حساسیت ، اهمیت ،من سالها دور تولد یافتم .و با تولدم تو  تازه متولد شدی .او را بتو رساندم.تو را به او .عرب را به عجم .عجم را به ترک .ترک را به فرنگ .با خود آوردم .با خودم بردم .تو نفهمیدی ..من گریستم  ،تا تو خ
بتمن: خاستگاه آرکهام ، یک بازی فوق العاده زیبا با گرافیک خیره کننده ی اچ دی از استودیوی بازیسازی Warner Bros مخصوص سیستم عامل اندروید است. دو نسخه از بازی بتمن عرضه شده است که داستان این نسخه به 5 سال پیش از رویدادهای آن دو نسخه باز می گردد!
ادامه مطلب
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020 :: دانلود کتابdownload-book-ketab2.blog.ir › بهترین-پکیج-برنامه-ساز-اندروید-...بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020 دانلود فایل اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه ...
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020 - آپ کمیاب - ...appkamyab.4kia.ir › info › بهترین-پ
صبح امروز: ملت ایران در آزمون کرونا، در این بیماری عمومی، این وبای مدرن خوب درخشید. اوج این افتخار ملّی متعلّق است به مجموعه درمانی که جان و سلامت خودشان را در خدمت مردم قرار داده اند، رنج دوری از خانواده را تحمّل کردند؛ حتّی در نوروز هم خیلی از اینها به خانواده هایشان سر نزدند/ در کنار اینها، داوطلبان؛ طلاب و دانشجویان جهادی، هزاران بسیجی پُرتلاش و آحاد مردم، خدمات باارزشی که واقعاً از توصیف بالاتر است، ارائه کردند که انسان را حقیقتاً خرس
نسخه ی جدید بازی محبوب و فوق العاده زیبای طناب را ببر برای اندروید می باشد که نسخه ی جدید آن امروز در مارکت اندروید منتشر شد. نسخه ی سفر در زمان این بازی شما را به بازی کردن در زمان های مختلف دعوت می کند و ساعاتی بسیار لذت بخش را در اسمارت فون شما به ارمغان می اورد.
ادامه مطلب

نسخه موبایل

نسخه ویندوز

لینک نسخه ios
(نسخه ios سروش از روی اپ استور حذف شده. به صورت لینک مستقیم هم جایی پیدا نکردم. ولی احتمالا از طریق آی اپس که لینکش رو گذاشتم بشه دانلود کرد)

.
.
.
بله نسخه ios

بله نسخه اندروید
(از طریق این لینک میشه به نسخه تحت وب بله هم دسترسی داشت)
تو حال و هوای اینروزای خودم بودم یهو چشمم خورد به  تاریخ گوشه  صفحه راست موبایل ، امروز یازدهمِ ...
امروز تولدشه ،تولد فرشته آسمونی من ،امروز میدونم  قلب مادرانه اش  دلتنگ اون چشمهای آبی میشه.  نمیدونم چکاری کنم که  دلتنگی امروز  اذیتش نکنه؟! 
+یادداشت شماره ۴۵
«تیرباران است
یا تسلیم باید
یا حذر»
این را سعدی در مورد عشق گفته. من ولی بعد از جلسه‌ی امروز با مدیر جدید برنامه‌ریزی شرکت، توی آسانسور خطاب به همکارهایم گفتم. چون این چند روز دیده‌ام که آدم‌ها دوباره چطور به هزاران سال قبل برگشته‌اند. تیردانشان را پر کرده‌اند و تیرها را پیوسته و بی‌هدف به هر سو پرتاب می‌کنند و از تماشای بدن‌های خونین و بی‌جان هم‌نوعانشان لذت می‌برند و به افروختن آتش خشم و کینه، حریص‌تر می‌شوند. آقای ی آه کشید. آقای
نسخه جدید بازی mafiaنسخه جدید بازی mafia  و باز سازی نسخه اول و دوم ان در راه است.
بر اساس گزارش یک منبع اگاه نسخه چهارم mafia  که به احتمال زیاد ریبورتی بر این مجموعه خواهد بود هم اکنون برای نسل بعدی در دست ساخت قرار دارد و هنوز اطلاعات دقیقی از ان در دسترس نیست.

ادامه مطلب

نسخه‌ی ۳.۹.۱۵ جوملا منتشر شد. در این نسخه که بیشتر به عنوان پچ امنیتی از آن یاد می‌شود، تغییری روی امکانات جوملا اتفاق نیفتاده است و کلیه تغییرات بصورت امنیتی و باگ فیکس است.
برخی از تغییراتی که در این نسخه شاهد بودیم:
تغییر در ایمیل‌های ارسال شده در ActionLog و آدرس‌های مطلق هنگام ارسال ایمیل
اشکال یابی قالب Beez
اشکال یابی در ویرایشگر TinyMCE
و چند ایراد جزئی در ایمیل کاربران کتابخانه‌ی هسته‌ی جوملا
بروز نگه داشتن جوملا باعث برقراری امنیت نسبی
اگر غول سیاه افسردگی مرا نبلعد، غول قهوه ایِ مشتقِ عزیز، نوسان و موج گرامی، جریان های سری و موازی، نیرو محرکه، گراف، پارامترهای بیضی و هزاران کوفت و درد و زهرمار دیگر قطعا این کار را می کند.
+ زاویه بین نیم مماس چپ و نیم مماس راست یه تابع دخلش به من چیه ناموسا؟ یکی به من بگه. 
#غرغرو...
+ بشنویم. هرکی گوش نده زاویه نیم مماس چپ و راستشو گم کنه به حق پنشتن.
+ پروسه ثبت نام کنکور حتی از پروسه زایمان هم سختتره. اینو امروز فهمیدم.
امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشیاز محبت دنیا کم نمیشه پس بخند و عاشق باش…امروز هر چقدر دلها را شاد کنی، کسی به تو خرده نمی‌گیره پس شادی بخش باش…امروز هر چقدر نفس بکشی، جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمیشه.پس از اعماق وجودت نفس بکش…امروز هر چقدر آرزو کنی، چشمه‌ی آرزوهات خشک نمیشه پس آرزو کن…امروز هر چقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمیشهپس صدایش کن…او منتظر توستمنتظر آرزوهایت،خنده‌هایت،گریه‌هایتستاره شمردن‌هایت…و…عاشق بودن
دقایقی هست که ویندوز ده 1909 بر روی سرورهای مایکروسافت برای دانلود قرار داده شده.
حجم اون برای نسخه ی 64 بیتی 5.048 گیگابایت هست و در حال دانلود اون هستم.
به علت حجم بالای درخواست ها برای دانلود، سرعت دانلود به یک پنجم کاهش پیدا کرده!
بعد نصب کنم ببینم مشکلاتی که در نسخه ی 1903 بود برطرف شده یا نه.
ر حالی که برخی از گوشی‌های هواوی، گوگل و
OnePlus همین حالا نسخه بتای اندروید 10 یا همان Android Q را دریافته
کرده‌اند، شیائومی همین اخیراً لیست گوشی‌هایی که نسخه بعدی سیستم عامل
موبایل گوگل را دریافت می‌کنند اعلام کرده است. امروز این برند محبوب چینی
لیست 11 گوشی خود را منتشر کرد که نسخه بتای اندروید Q را ظرف سال میلادی
جاری یا نهایتاً اوایل 2020 دریافت می‌کنند.
جدول
زیر زمان‌بندی دریافت نسخه بتای اندروید Q را نشان می‌دهد که 10 مدل آن را
در فصل چها
نزدیک به ۱ هفته است با مشکل عجیبی در سرورهای عملیاتی‌ام برخورد کردم که بهتر دیدم مشکل را به صورت عمومی مستند کنم
APPLIES TO
دیتاسنتر: Hetzner - Germany

نسخه مجازی‌ساز: Proxmox Virtual Environment 5.2

نسخه سیستم عامل: Oracle Linux Server release 7.5

نسخه پایگاه‌داده : Oracle Database 12c Enterprise Edition Release 12.2.0.1.0 - 64bit Production

نسخه JDK اوراکل: Java SE Development Kit 8u181

نسخه APEX (دولوپ): Oracle Application Express 18.1

نسخه ORDS (دولوپ): Oracle REST Data Services 18.2.0.r1831332

ادامه مطلب
دانلود رایگان نسخه Font Awesome Pro v5.8.2ین نسخه رایگان ۱,۱۰۹ آیکون و در نسخه PRO شامل ۱,۸۷۷ آیکون جدید به نسخه رایگان اضافه شده است که در بیش از ۴۶ دسته قرار دارند. همچنین SVG های جدیدی به همراه Javascript وجود دارند که استفاده از آنها کاملا بدون مشکل انجام می شود. تا بحال بیش از ۱۰۰ میلیون وب سایت از Font Awesome در طراحی صفحات شان استفاده کرده اند. در حال حاضر استفاده از وب فونت Web Font در اکثر سایت های روز دنیا استفاده می شود و یکی از کتابخانه های مطرح و کامل در این ز
لایسنس امروز نود 32
15 مهر 1398
یوزر پسورد برای نسخه های آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 4 تا 8 نود 32 میباشد.
لایسنس برای نسخه های آنتی ویروس ، اینترنت سکوریتی و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و... نود 32 میباشد.
آپدیت آفلاین برای نسخه های آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 نود 32 میباشد.
آپدیت نود 32 به صورت روزانه و رایگان منتشر میشود و در صورت استفاده حداکثر 30 روز آنتی ویروس شما را بروزرسانی میکند.
آپدیت ن
امروز صبح که از خواب بیدار شدم،
اینقدر شرایط و هوا خوب بود،

که ب این فکر کردم،

(و مطمئن شدم) 
که هر جای دنیا که باشی، از کشور کیراباتز وسط اقیانوس که نصفش رفته زیر اب،
تا ایستر ایلند وسط اقیانوس اون وری هزاران کیلومتر دورتر از خشکی های شیلی

تا ونکورر

تا برلین
ایران

هر جا

اگه اون کسی که دوست داری پیشت باشه، باشه

و اون شرایطی که دوست داری، فراهم باشه، دنیا به کامت هست، و هیچ غمی نداری.

وگرنه،
توی طلا هم که باشی،

بورلی هیلزم که باشی
گرد خاکستری را پاشیدم امروز بر جهانم!
و در نقطه ای در تاریک ترین و عمیق ترین جای دریایی ک ماورای سیاه است، زانوی غم بغل گرفته و زیر فشار آب... یکی شده ام با غم...!
اجسام جانداری شناورند اینجا...
با چشمهای خاکستری و قلبهایی ک ب دست گرفته اند و از آن خون میچکد!
از احساس، چیزی جز نقطه ی گندیده ای گوشه ی مغزها باقی نمانده...
اما من...
اینجا عجیب احساس آرامش میکنم!
قلبم را دادم ب عزاداری ک قلبش شکسته بود...
و چشمهایم را به کودکی ک عاشقانه خیال میکرد اینجا نور
امروز هم تمام شد و تمام تلاش ها و هزینه های ضد انقلاب برای فراخوان سراسری در سراسر کشور به مناسبت اغتشاشات ۱۷ دی پارسال به شکست محکوم شد و مردم جز رنگ آرامش و همدلی چیزی ندیدند! امام راحل در دهه ۴۰ بدون فضای مجازی و با تکیه بر الله و یاری مردم بعد از ۱۵ سال موفق به سرنگونی رژیم پهلوی و بنیان نهادن  نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند و با ریخته شدن خون هزاران شهید مظلوم این انقلاب تنومند تر شده و خواهد شد! حال ضد انقلاب با پول های کثیف و با تکیه زدن بر
هزاران بار آمدم که بنویسم اما دیدم کار کردن بهتر از نوشتن است
و یا نوشتن زمانی لذت بخش است که کاری کرده باشی و بیایی نتیجه اش را اینجا بنویسی
پی نوشت :
من معمولا لیستی از کارهایی که باید انجام بدم رو روی کاغذ نوشته و روی دیوار نصب میکنم تا بتونم انجامش بدم.
زمانی که این نوشته رو نوشتم ، کاغذ مربوط به وبلاگ نویسی رو جابجا کردم . در اولویت های پایین تر گذاشتم (مثلا زیر تمرین سنتور و زیر برگه مطالعه و ....) دلیلش هم این بود که دارم سعی میکنم اول اهل عم
اصولا علی که سرما میخوره، میبرمش پزشک اطفال. 
اگه خدایی نکرده عفونت خاص و زیادی داشته باشه که نسخه ی پزشک رو تمام و کمال اجرا میکنم. 
ولی اگه بگه : "عععیییی... نه... خیلی عفونت نداره... " و شل و ول بنویسه چرک خشک کن، خودم نسخه رو عوض میکنم :| 

سفکسیمِ موردنظر رو حذف کرده و به جاش دمکرده ی آویشن-بنفشه به انضمام مقداری چهارتخمه میگنجونم توی نسخه. 
یعنی اگه نسخه ی ترکیبیِ من و دکتر رو ببینید این میشه:
شربت سرماخوردگی: هر هشت ساعت
شربت سیتریزین: هر شب
آوی
ایجاد سازگاری در بین نسخه‌های مختلف یک API کاری‌ست که برای مطمئن بودن از قابلیت تعامل با API باید انجام شود. شما در این روال با ارائه نسخه جدیدی از یک API باید مطمئن شوید که مشتریان‌تان که از نسخه قدیمی استفاده می‌کنند هنوز قابلیت تعامل با آن را دارند. در این مطلب از وبسایت راکت قصد داریم در ارتباط با این موضوع نکاتی را ارائه کنیم.
ادامه مطلب
توضیحات فایل
کتاب گنج نامه شیخ بهایی (نسخه کامل و با کیفیت)
کتاب گنج نامه شیخ بهایی نسخه گنج شامل بیش ۲۱۰۰ سند مهم از شهرهای مختلف ایران
مشخصات محصول:
فرمت فایل: PDF
حجم فایل: ۱۰۰ مگابایت
تعداد صفحات: ۲۱۰
گنج نامه چیست؟
گنج نامه کتابهایی بوده است که حاوی مکانهایی است که در آنجا گنجی دفن میباشد.
تمام کسانی که صاحب گنج نامه بوده اند همه دارای علوم غریبه و علوم قدیمی میباشند. تعدادی از گنج نامه ها به شرح زیر است: گنج نامه الوان هندی ، گنج نامه احمد
دانلود قسمت هجدهم 18 سریال دل نسخه قاچاق به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت هجدهم نسخه قاچاق پخش شده 27 فروردین 99 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 18 هجدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل نسخه قاچاق جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها نسخه قاچاق

ادامه مطلب
بنام خدا
هزاران سایت :
خیلی مختصر و کوتاه می خواهم مطلبی را بیان کنم :
اگر می خواهید وبلاگ تان مشهور شود و جایگاه خوبی پیدا کند  در سایت  " هزاران سایت "  که نامش را در جعبه ی  "پیوندها" ی  وبلاگ گلاسری آورده ام  ثبت نام کنید .
+
ثبت نام در  این سایت که یک سایت بسیار معتبر و مهم است   و شهرت جهانی دارد  کاملا رایگان می باشد .
+
لطفا روی  نام  سایت   " هزاران سایت"  کلیک کنید تا وارد سایت شوید . بعد نام و ادرس و مشخصات وبلاگ تان را وارد کنید تا  وبلاگ
نسخه پیشرفته و زیبا ویندوز 10 نومیکس Windows 10 PRO Redstone 4 v.1803.17134.320 ، نام نسخه ای خارق العاده و بسیار بسیار زیبا از ویندوز 10 میباشد که بدون شک میتوان گفت هرکاربری را جذب خود خواهد کرد ، این نسخه از ویندوز
10 با ظاهری متفاوت و ابزارهای از پیش نصب شده که واقعا نیاز ضروری هر
کاربر میباشد میتواند شما را از دردسرهای بعد از نصب ویندوز 10 راحت سازد ،
نسخه ای که بطور اختصاصی برای کاربران عزیز ای فری قرار دادیم نسخه ای
متفاوت است ، در این نسخه دیگر مصرف بی روی
آذر ماه سال ۹۳ بود که کافی نت رو به لطف خدا افتتاح کردیم.
۵ سال عین برق و باد گذشت، با همه تجربیات و سر و کار داشتن با آدمهای مختلف و صد البته با انواع سایتهای طراحی شده توسط برنامه نویسان و طراحان محترم سایت با کلی خطاهای ناشناخته .
از استرس روزهای اول کار و حتی ماهها یا سال اول، تا شوق و شور ایستگاههای صلواتی و گرفتن جشن‌های اعیاد مذهبی، از برکت و دیدن مصداق آیات خداوندی، تا با هر دست بدی با اون دست میگیری...
چه روزها و لحظاتی که هر لحظه‌اش ز
Just
Cause Dilogy نسخه ای ویژه از سری بازی های محبوب جست کاز می باشد و شامل
نسخه های اول و دوم این عنوان محبوب می شود. این نسخه که از حجم بسیار کمی
برخوردار می باشد شامل نسخه ی اول که در سال ۲۰۰۶ عرضه شد و نسخه ی دوم که
در سال ۲۰۱۰ منتشر گردید، می باشد. سری بازی های جاشت کاز با اینکه هیچ گاه
از سوی منتقدین مورد تقدیر قرار نگرفته اند اما همیشه رضایت بازیباز ها را
جذب کرده اند و به همین دلیل هم هست که سازنده ی آن در حال ساخت نسخه ی
چهارم این سری می باشد،
دانلود نسخه پرو
 امروز هم در خدمت شما هستیم با معرفی و عرضه محصولی بی نظیر و فوق العاده بنام ” افزونه مداد زرد ” که توسط تیم WaspThemes ساخته شده و تاکنون در دنیای وردپرس فروش بسیار زیادی داشته است.
افزونه مداد زرد به شما کمک می کند تا به راحتی ظاهر سایت خود را در هر قالب وردپرس تغییر دهید! این تغییرات فراتر از حد تصور شما حرفه ای است و باعث حرفه ای تر شدن شما می شود. یکی از قابلیت هایی که این افزونه به سایت شما اضافه می کند قابلیت انعطاف پذیری نامحد
 میگن یکی از این سه گزینه باعث پیشرفت میشه:
1) عشق
2) پول
3) انتقام
من گزینه سوم رو انتخاب میکنم
انتقام از کسایی ک نفرت و کینه رو ایجاد میکنن، کسایی ک حسادت رو به جونشون میخرن، کسایی ک از کوچیکترین مسائل مسخرشون پست و استوری میزارن درصورتی که کارهاشون هیچ ارزشی نداره
خیلیا از کارهای من خبر ندارن، خیلیا نمیدونن من الآن کجام و حتی قرار هم نیست بدونن
خسته ام از این همه تکبر و فخر فروشی و طبل تو خالی بودن، اهداف پوچ و مسخره ای ک هزاران نفر اون رو داشت
سه جانور مرگبار زمین: 
 شاید فکر کنید مرگبار ترین جانور روی زمین، یک شیر درنده در جنگل هاباشه یا یک کوسه در قعر دریاها و یا یک دایناسور غول پیکر بوده که منقرض شده؛ اما همه این جانوران از ابتدای خلقت تا حالا نمی تونن اندازه بشر دو پای تربیت نشده  که فقط دنبال برآورده کردن هوای نفس شیطانی اش هست خطرناک و مرگبار باشه. 
فقط یک ترامپ جانی در مدتی کوتاه بیشتر از کل درندگان، جنایت کرده و بانی هزاران آدم کشی بوده از بیگناهان آمریکایی گرفته تا کودکان
سلام مهربونم امروز دوشنبه یه صبح عااالیه که پر انرژی اومدم سرکار و آماده یه شکرگزاری عاالی هستم برای امروزم
1- مهربونم سپااس بابت نعمت انرژی و حال خوووبم
2- مهربونم سپاس بابت نعمت سلامتی خودم و تمامی خانواده م 
3- مهربونم سپاس بابت وجود شما و حس آرامشی که از بودنتون در کنارم دارم.
4- مهربونم سپاس بابت حقوقی که از تلاشم دریافت میکنم و حس خوب استقلال رو دارم هزاران بار شکر
5- مهربونم سپاس بابت کمکهاتون برای خرید ماشین که تو تک تک لحظاتش حضورتون رو

گوش‌هـا بـاز کـه امروز هزاران خبر است
خبری خوب‌‌تر از خوب‌تر از خوب‌تر است

صـف ببندیـد کـه هنگـام نماز روح است
در گشایید که جبریل امین پشت در است

همگـی عیـد بگیریـد کـه عید آمده است
ایـن همـان عیـد خدای احد دادگر است

سـوره مائده خوانیـد کـه صـد مائـده نور
از خـدا در دل هــر آیـه آن مستتر است

هـر طـرف مـی‌نگرم قافلـه در قافلـه دل
هر دلی بال‌زنـان سوی علـی رهسپر است

این همان عید غدیر است که در خم غدیر
گوش‌هـا یکسـر بـر خطبـه پیغامبـ
App Cloner برنامه ای حرفه ای و کاربردی در زمینه نصب نسخه های متعدد از یک اپلیکیشن بر روی یک دستگاه بوده که توسط AppListo برای اندروید منتشر شده است و امروز قصد داریم که نسخه آنلاک شده آن را در زاهدروید در اختیار کاربران عزیز و همیشگی قرار دهیم. 
ادامه مطلب
دقیقا همین الان وقتشه. امروز روزیه که بشر با کلی ادعا و دَک و پُز و فیس و افاده‌ی علم و عقل و خرد؛ نتونسته جلوی یه بیماری ویروسی رو بگیره. مثل هزاران ویروسِ دیگه در ابعادِ دیگه که کلاف زندگی انسان رو پیچ در پیچ کرده. دقیقا همین الآن وقتشه که آدما بفهمن به یه منجی آسمونی نیاز دارن. کاش بفهمم. کاش بفهمیم. کاش بفهمن.
----------
پ.ن: ندارد.
گوگل کروم یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی نسخه های منطبق با نرم افزار عامل لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع شد.
ادامه مطلب
App Cloner برنامه ای حرفه ای و کاربردی در زمینه نصب نسخه های متعدد از یک اپلیکیشن بر روی یک دستگاه بوده که توسط AppListo برای اندروید منتشر شده است و امروز قصد داریم که نسخه آنلاک شده آن را در زاهدروید در اختیار کاربران عزیز و همیشگی قرار دهیم. 
ادامه مطلب

هم اکنون ورود خودمو به دنیای لینوکس به خودم تبریک میگم!
Zorin ته گرافیکه بی دین!!
فعلا آزمایشی ریختم ببینم دنیا دست کیه و اول کاری بلندگوها از کار افتاده:/
البته این نسخه کاربران کمتری داره و در نتیجه واسه مشکلات پیش آمده سخته جواب پیدا کردن ؛
آخرش باید برم سمت همون اوبونتو ، زوبونتو ، لوبونتو !!! 
اینا اسم آخه؟ 
کی ستفاده کرده لینوکس؟ نصیحتی؟پندی؟
به نام خداوند جان و خرد
✅کارها را شمردن آسان است         فکر و تدبیر کار دشوار است(پروین اعتصامی)
✳️در شرکت ها هزاران حسابدار هر روزه به ثبت و ضبط معاملات مالی مشغولند. انجام امور حسابداری و مالی، هر ساله هزاران هزار تومان بودجه سازمان ها را می بلعد. آیا این همه، تنها برای آن است که دارایی و بدهی سازمان خود را بشماریم؟ که به گفته پروین، این قسمت (آسان) کار است. ولی آن چه که این همه تلاش را در واحد های مالی و حسابداری به راستی توجیه می کند، بهره
به نام خداوند جان و خرد
✅کارها را شمردن آسان است         فکر و تدبیر کار دشوار است(پروین اعتصامی)
✳️در شرکت ها هزاران حسابدار هر روزه به ثبت و ضبط معاملات مالی مشغولند. انجام امور حسابداری و مالی، هر ساله هزاران هزار تومان بودجه سازمان ها را می بلعد. آیا این همه، تنها برای آن است که دارایی و بدهی سازمان خود را بشماریم؟ که به گفته پروین، این قسمت (آسان) کار است. ولی آن چه که این همه تلاش را در واحد های مالی و حسابداری به راستی توجیه می کند، بهره
شاید باورش برای شما سخت باشد یا شاید جز افرادی هستید که از این نوع برنامه ها استفاده می کنید . مطلبی که امروز میخواهیم درباره آن با شما صحبت کنیم ، نسخه های غیر رسمی اینستاگرام است. فکر میکنم برای بیشتر برنامه های پرطرفدار و مخاطب در دنیا این اتفاق می افتد که پس از اینکه کمی بازارشان داغ شد و در بین مردم خودشان را به اصلاح جا انداختند ، کم کم سر و کله نسخه های غیر رسمی هم پیدا می شود تا بتوانند با ارائه قابلیت های جدید و برداشتن یک سری محدودیت ه
امروز می خواهیم در خصوص دایرکت اینستاگرام در وب صحبت کنیم. این قابلیت چون به تازگی و جدیدا راه اندازی شده است ، ممکن است با همه نسخه های سیستم عامل سازگار نباشد ، از این رو اگر با مطالعه این پست موفق به دسترسی به دایرکت اینستاگرام در وب نشدید ، بدانید که علت آن چیست و این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید که هنوز همه قابلیت های دایرکت نسخه موبایل در وب عملی نشده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دایرکت اینستاگرام در وب به سایت رفع مشکلات رایا
Plants vs. Zombies 2 v7.4.2 + Mod- نسخه ی دوم بازی پرطرفدار زامبی ها و گیاهان اندروید همراه دیتا
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه + الماس نامحدود) به صورت جداگانه
اجرای کاملا افلاین بدون خطای لایسنس – تست شده
پیشنهاد ویژه
Plants vs. Zombies 2 نسخه ی دوم بازی خارق العاده و محبوب زامبی ها و گیاهان از استودیوی مطرح ELECTRONIC ARTS برای سیستم عامل اندروید می باشد که تا به امروز بیش از 500 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و از محبوب ترین ها به شمار می
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020 - آپ کمیاب - ...appkamyab.4kia.ir › info › بهترین-پکیج-برنامه-ساز-اندروید-نسخه-...۸ مرداد ۱۳۹۵ - فقط 50 نسخه دیگر به فروش می رسد. 80% تخفیف بدلیل درخواست های زیاد و مکرر شما. قیمت نرم افزار با %80 تخفیف = فقط 9.800 تومان!!
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید 2020 :: گنجینه ناب ترین ...paresh100.blog.ir › بهترین-پکیج-برنامه-ساز
GBWhatsApp Plus واتساپ پلاس نسبت به نسخه ی رسمی هیچ کم و کسری ای ندارد بلکه امکانات بیشتری را به کاربران می دهد. در نسخه ی پلاس مسنجر واتس آپ که در واقع نسخه اصلی با قابلیت شخصی سازی است، شما قادر خواهید بود به راحتی رنگ ها، فونت ها و سایز آن ها و سایر موارد را به دلخواه تغییر دهید!
ادامه مطلب
Where’s My Water? 2 v1.8.0 + Mod – بازی محبوب حمام تمساح 2 اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (Hints/Power Ups/Unlocked/As-Free)
بدون نیاز به دیتا
Where’s My Water? 2 نسخه ی دوم بازی پرطرفدار و بسیار زیبای حمام تمساح از کمپانی محبوب Disney برای سیستم عامل اندروید می باشد که به دلیل استقبال گسترده از این بازی کمپانی دیزنی نسخه ی 2 آن را امروز به صورت رایگان روانه ی مارکت اندروید کرد! داستان بازی همگی با شخصیت دوست داشتتنی با نام کرانکی تمساح بامزه صورت می گیرد که در اعماق زمین، جایی که م
بسم الله الرحمن الرحیم 
سلام به عشق ، امید و کلمه سوم از خاطرم رفت این سه تا تو یک یک قاب با زمینه خونه های. قدیمی به دیوار راهرو مرکز درمانی بیماران سرطانی نوشته شده بود ، 
حس یک روز بازدید مثل بازدید های مدرسه رو داشتم گفتم بیا بنویسم ،، از دفعه قبل که قول دادم آون کیس بخس اعصاب رو بنویسم مدت زیادی گذشته و تو این ۲ماه اتفاقاتی هم از قبیل گرفتن آنفولانزا شدید در بخش عفونی برام رخ داد .
نمیدونم این کتابم رو چرا همش با خودم اینرو و انور میبرم ، من
با سلام خدمت شما کاربران عزیز ، در مطالب قبلی همانطور که مطالعه کردید دانستید که سقف های کشسان چه استفاده هایی دارند و اصلا سقف های کاذب در چه مواردی اجرا میشوند و هزینه اجرا و نصب آنها چقدر می باشد، 
امروز برای شما مطلبی بسیار جالب و خاص آماده کرده ایم که به سقف های کشسانی مربوط هستند .
امروز میخواهیم برای شما در مورد نورپردازی در سقف های کشسان صحبت کنیم ، مطلب امروز درمورد نورپردازی در سقف کشسان با لامپ RGB می باشد ، البته بگوییم که نورپرداز
نمی‌دونم ریختن اشک از سر ذوق، چقدر می‌تونه شیرین باشه! ولی دیدنِ کسی که از خوشحالی، نمی‌دونه بخنده یا گریه کنه، خیلی به نظرم شیرینه...امروز، یه زوج رو در درمانگاه دیدم. دمِ در، خانوم داشت می‌خندید. بعد رفت توی بغلِ همسرش و همینطور داشتن با هم می‌خندیدن. اول فکر کردم موضوع خنده‌داری برای هم تعریف کردن و مثل من، که اینطور مواقع میرم توی بغل طرف، دارن از خنده، غش می‌کنن. اما یهو صدای خنده‌ی خانوم به گریه تبدیل شد. تعجب کردم. آخه آقا هم داشت ا
مزیت های استفاده
از نسخه دیجیتال کتاب ها در مراجعات موردی بر استفاده از نسخه کاغذی واضح است. اما
در مطالعه ی طولانی یک کتاب، به سادگی نمی توان جایگزینی برای نسخه ی کاغذی کتاب
یافت. مواردی چون آرامش چشم، همراه داشتن کتاب و تمرکز بالاتر در مطالعه نسخه
کاغذی کتاب، همچنان استفاده از نسخه کاغذی را محبوب نگه داشته است.
اما وقتی کتاب خارجی
است، هزینه های بالای خرید و دریافت آن، کار را سخت می کند. پرینت کردن کتاب هم
مشکلاتی دارد و با وجود زمان و هزین
مزیت های استفاده
از نسخه دیجیتال کتاب ها در مراجعات موردی بر استفاده از نسخه کاغذی واضح است. اما
در مطالعه ی طولانی یک کتاب، به سادگی نمی توان جایگزینی برای نسخه ی کاغذی کتاب
یافت. مواردی چون آرامش چشم، همراه داشتن کتاب و تمرکز بالاتر در مطالعه نسخه
کاغذی کتاب، همچنان استفاده از نسخه کاغذی را محبوب نگه داشته است.
اما وقتی کتاب خارجی
است، هزینه های بالای خرید و دریافت آن، کار را سخت می کند. پرینت کردن کتاب هم
مشکلاتی دارد و با وجود زمان و هزین
آیین خیلی زودتر از هم سن و سال‌هاش توی فامیل زودتر به حرف اومد و شروع به جمله سازی کرد، کلماتی را به کار می‌بره که ما بهش یاد ندادیم و خودش از محیط دریافت کرده.
امروز به مریم می‌گفتم فکر می‌کنم آیین نسبت به هم سن‌هاش خیلی خوشبخته، چون می‌تونه خواسته‌هاش و احساساتش را بیان کنه، ولی اون‌ها نه، اگر چیزی بخوان باید با گریه و ایما و اشاره بفهمونن که خب خیلی سخت‌تره. اما آیین چیزی توی دلش نمی‌مونه، موقع بازی با اسباب‌بازی‌هاش حرف می‌زنه یا
امروز پس از مدتها با خودم خلوت شدم . فکر میکنم خلوت کردن واژه ی درستی نیست ، ما انسان ها همیشه خودمانیم و خودمان اما برای فرار از این خلوت به آدمها چنگ میزنیم . دوست ، خانواده ، همسر ! همه ی اینها برای فرار از خلوت شدن خوبند اما در نهایت زیاد اتفاق می افتد با خود خلوت شوید ، حتی آنهایی که خودشان را با پر کردن کافه ها پارک و رستوران ها خفه میکنند . 
عجیب است که ما تا این حد از خلوت شدن میگریزیم ، حتی آنهایی که به تنهایی به کافه یا رستوران میروند تا ب
GBWhatsApp بهترین، کامل ترین و بی مشکل ترین نسخه مود پلاس واتس آپ برای اندرویداست که با امکانات فوق العاده اش کاری میکند که قید نسخه اصلی و رسمی واتس اپ را بزنید! این برنامه کاری به نسخه اصلی ندارد و در کنار نسخه اصلی و غیره نصب می شود و با ان می توانید شماره جدیدتان را ثبت کنید.
ادامه مطلب
هر بسته کاغذ A4 شده ۵۷ هزار تومن، از ستاد نامه فرستادند به مراکز که در مصرف کاغذ صرفه‌جویی کنید، همزمان بخشنامه‌ای فرستادند که از تمامی نمرات ثبت شده‌ی اساتید در سه سال گذشته پرینت بگیرید.
یاد گفته‌ی استاد درس نرم‌افزارم افتادم که می‌گفت تا اواسط دهه‌ی هفتاد سیستم بانک‌ها کاملا کاغذی بود، بعد از یک تاریخی سیستم بانک‌ها را کامپیوتری کردند اما صف‌های شلوغ بانک‌ها خلوت‌تر نشدند.
چند سال پیش برای ثبت تعهد محضری به یکی از دفترخانه‌ها ر

بعد از شکست عشقی سراغ این کارها نروید

یکی از مهم‌ترین راه‌کارها برای فراموش کردن غم‌ها و پیدا کردن روحیه‌ای با نشاط، سرشلوغی است

هزاران بار برای هزاران نفر این اتفاق افتاده، که در میانه مسیری که به نیت ساختن آینده‌ای مشترک با کسی قدم برداشته‌اند، متوجه می‌شوند اختلافات و ناسازگاری‌هایی که باهم دارند آن‌قدر جزیی به نظر نمی‌رسد که بتوان از آن‌ها چشم‌پوشی کرد و تا آخر عمر با آن‌ها ساخت.
ادامه مطلب
خب با سلام دوستان یه خبر توپ امروز منتشر شد
رزیدنت اویل 3 نسخه باز سازی یا همون ریمیک تاریخ 20 آوریل 2020 یا همون 15 فرودین خودمون
منتشر میشه
ابتدا واسه پلی 4 و ایکس باکس بعدم واسه پی سی
داستان بازی ام همونه
بنظر من کار خوبی کردن  داستانش حیف بود واسه گرافیک پلی 1
جیل ولنتاینم فقط تو گرافیکای خیلی پایین حضور داشته اینجا میتونه رقیبی بشه واسه شخصیت محبوب ایدا
مرحله اول: (مرحله تشکیل و تحصیل اجازه پذیره نویسی) -1 دو نسخه طرح اعلامیه پذیره نویسی که بایستی به امضاء کلیه موسسین رسیده باشد. 2-دو نسخه اظهارنامه ی تکمیل شده 3-دو نسخه طرح اساسنامه تکمیل شده 4-تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت موسسین 5-اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه (حداقل 35% از 20 % سرمایه تعهد شده)
مرحله دوم:( مرحله ایجاد و ثبت شرکت های عام سهامی) 1-دو نسخه اساسنامه که به تصویب مجمع عمومی موسس رسیده باشد 2-دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری هشت بندی